درباره شرکت آرتین آزما مهر

بزرگترین شبکه توزیع مواد شیمیایی و تجهیرات آزمایشگاهی در منطقه اوراسیا

صنایع شیمیایی آرتین آزما مهر تولید کننده کاتالیست تصفیه گوگرد و مرکاپتان زدایی و تأمین کننده انواع کاتاالیست نفت و گاز و پتروشیمی است. این شرکت عضوی بزرگترین شبکه توزیع مواد شیمیایی و تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی در منطقه اوراسیا می باشد.

نگاهی به تاریخچه شرکت آرتین آزما مهر

شركت آرتین آزما مهر با هدف ارتقاء سطح كيفي تجهيزات فني و آزمايشگاهي مراكز تحقيقاتي، دانشگاهي، صنعتي، عمراني و همچنين انتقال تكنولوژي و دانش فني روز دنيا به كشور عزيزمان ايران وارد اين عرصه گرديد. اين شركت پیش از این به مدت 25 سال در کشورهای روسیه، قزاقستان، ارمنستان و آذربایجان و دیگر کشورهای حوزه CIS فعالیت داشته و با شرکت های بزرگ نفت و گازی منطقه قراردادهای بزرگی را به انجام رسانیده که نامه حسن انجام کار هریک از آنها در اسناد شرکت قابل دسترس است. علاوه بر تعامل با شرکت های تولید کننده روسی این شرکت به واسطه یک ربع قرن سابقه با تولید کننده های معتبر آمریکایی و اروپایی نیز تعامل بسیار نزدیکی داشته و توانسته است با در اختیار گرفتن نمایندگی فروش آنها در سطح کشور، گام مهمی در زمینه تبادل اطلاعات علمی و ارائه تجهیزات پیشرفته فنی بردارد. ضمنا این شرکت با بهره گیری از توان 250 نفر از متخصصین خود در شبکه توزیع روسیه در دفاتر شهرهای پرم، یکاترینبورگ، کراسنویارسک، اورسک، ایرکوتسک، خاباروفسک، می تواند با ارسال متخصصین خود علاوه بر ضمانت فروش یک الی سه ساله تجهیزات فروخته شده، تعمیرات و خدمات پس از فروش را نیز تا مدت ده سال ارائه نماید. درضمن این شرکت نمایندگی IVKAZ, SPECTRON, LUMEX, CHROMATEC, NXA, TERMEX در ایران را دارا می باشد.

هسته مرکزی شرکت آرتین آزما مهر

میلاد هوشیار

معاونت اجرایی

امیرحسین علوی فر

مدیر عامل

پیمان پاکرخ

معاونت بازاریابی و فروش

منا قربانپور

مدیر ارشد فروش

مهناز کرابی

مدیر فروش

علی خسروی

مدیر ارشد فروش

رضا آذین

مدیر مهندسی فرآیند

عارف رستمی

مدیر فنی

حسام عباسی

مدیر برند کاتالیست

طناز ظاهری

مدیر لجستیک

مریم شاکری

مسئول مالی

سوگند جعفری

مدیر منابع انسانی
چرا آرتین آزما مهر

شرکت آرتین آزما مهر با سابقه 25 ساله فعالیت در صنعت نفت و گاز کشور و عقد بیش از 600 قرارداد طی 5 سال فعالیت رسمی در ایران. به عنوان یک شرکت فعال در تأمین تجهیزات آزمایشگاهی و کاتالیست و مواد شیمیایی به حساب می آید. این شرکت عضو وندور لیست بلند نفت بوده و با تمامی پالایشگاه های کشور همکاری داشته است. همچنین این شرکت عضو وندور بیش از 50 پتروشیمی کشور است و قراردادهای متعدد تأمین مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی را با رضایتمندی مشتری به اتمام رسانیده. در پروژه های ویژه وزارت نفت و شرکت های ملی جزو شرکت های معتمد صنعت نفت می باشد. شرکت آرتین آزما مهر به عنوان نماینده بسیاری از برند های آزمایشگاهی قادر است تمامی تجهیزات یک آزمایشگاه تخصصی نفت و گاز را از طراحی تا ساخت و سکوبندی و تأمین تجهیزات، تا نصب و راه اندازی و حتی آموزش پرسنل انجام دهد. نمونه پروژه های انجام شده در این زمینه را در قسمت پروژه ها می توانید مشاهده کنید.

همچنین شرکت آرتین آزما مهر به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت ایفکاز IVKAZ با انتقال تکنولوژی اقدام به تولید تحت لایسنس کاتالیست نموده و فناور برتر سال 1401 نیز انتخاب شده است. همچنین 

همه این موارد نشان از قابلیت این شرکت برای انجام پروژه های کوچک و بزرگ در صنعت نفت و گاز در کشور عزیزمان ایران می باشد.

گالری تصاویر

نمایندگی های ما

شرکت آرتین آزما با اتکا بر شبکه ای از 13 دفتر رسمی در 6 کشور دارای توانمندی بسیار بالای لجستیکی و بانکی و بازرگانی در تأمین مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی است.

نامه های نمایندگی ما

شرکت آرتین آزما مهر نماینده رسمی بیش از 15 برند معتبر دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین کاتالیست و مواد شیمیایی است.

نمایندگی های آرتین آزما مهر