نمایندگی متلر

ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME303

ترازوی آزمایشگاهی

استفاده از ترازو در هر زمینه ای برای اندازه گیری های دقیق می باشد. میزان اندازه گیری که ترازو نشان می دهد بسیار مهم بوده و از اهمیت زیادی برخوردار می باشد مخصوصا اگر از ترازو برای اندازه گیری دقیق محصولات دارویی و شیمیایی در صنعت پزشکی و صنعتی به کار گرفته شود.

از آنجایی که میزان مواد اولیه ای که برای ساخت ترکیبات شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند بسیار اهمیت دارد بنابراین باید از ترازوهایی استفاده شود که این اندازه گیری را دقیق نشان دهند زیرا اگر این میزان اندازه گیری با کوچکترین اشتباه کم و زیاد شود می تواند خطرات زیادی داشته باشد.

ترازوهای آزمایشگاهی انواع بسیار زیاد و متنوعی دارند که هر برند از این ترازوها دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد خود می باشند. یکی از این ترازوهای آزمایشگاهی، ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303 است که در بسیاری از آزمایشگاه های پزشکی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترازوی آزمایشگاهی متلر
ترازوی آزمایشگاهی

 انواع ترازوی آزمایشگاهی

 • ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME204
 • ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303
 • ترازو آزمایشگاهی AND مدل MX-MF
 • ترازو آزمایشگاهی AND مدل HR
 • ترازو آزمایشگاهی AND مدل FX300I
 • ترازو آزمایشگاهی AND مدل GF
 • ترازوی آزمایشگاهی AND مدل GF600
 • ترازوی زرگری AND مدل GF3000
 • ترازوی زرگری AND مدل GF6000
 • ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GE200

ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303

ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303 یکی از ترازوهای ساخت شرکت متلر در کشور سوئیس می باشد که در جهت بهبود و کمک به صنعت پزشکی ساخته شده است. این نوع ترازو از دسته ترازوهای مدل متلر بسیار حساس بوده و با دقت 0.001 گرم در ظرفیت 320 گرم کار می کند. ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303  از پیشرفته ترین تکنولوژه ها و استاندارهای معتبر برای ساختش استفاده شده است  و از ترازوهای آزمایشگاهی برتر شناخته شده است.

برای ساخت ترازوهای مدل متلر کالیبراسیون های داخلی با سیستم پیشرفته در جهت استفاده آنها در آزمایشگاه های مختلف مخصوصا صنعت دارو سازی استفاده شده است. ترازوهای متلر دارای محفظه های نوین آزمایشگاهی هستند از جنس شیشه های نشکن که می توانند در محیط هایی که مستعد تغییرات دمایی می باشند در مقابل گرد و غبار مقاومت بالایی از خود نشان دهند

شیوه اندازه گیری ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303

شیوه اندازه گیری ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303 به صورت مکانیکی می باشد که موجب عدم دخالت و تاثیر دمای محیط بر حساسیت توزین می گردد این موضوع بیشتر باعث می شود تا سیستم قدیمی مغناطیسی توزیع شده و با تغییر دما در محیط  حساسیت دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد.

ساختار ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303

هریک از ترازوهای آزمایشگاهی مدل متلر ساختار مخصوص به خود را دارا می باشند. ترازو آزمایشگاهی متلر مدل ME303  دارای کلیدهای عملیاتی در بخش کیبورد می باشد که تنظیمات آن به شرح زیر می باشد:

 • انتخاب واحد توزین
 • کلید اتو کالیبره
 • انجام عملیات درصد
 • دانسیته
 • چک
 • اجرای فرمان های فرمولاسیون در داروسازی
 • قطعه شمار داخلی

خرید ترازو آزمایشگاهی Mettler مدل ME303

در مطالب بالا درباره اهمیت استفاده از ترازوهای آژمایشگاهی صحبت کردیم و گفتیم که از آنجایی که میزان موادی که برای ساخت ترکیبات شیمیایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار اهمیت دارد بنابراین باید از ترازوهای آژمایشگاهی استفاده شود که با دقت بتوانند میزان موارد مورد استفاده را اندازه گیری کرده و مشخص نمایند.

ترازوهای آژمایشگاهی شرکت متلر کاملا دیجیتالی بوده و به کمک سنگ کالیبره دستی استفاده می شوند. شما برای خرید ترازو آزمایشگاهی Mettler مدل ME303 باید از خود دقت زیادی نشان دهید زیرا کوچکترین اشتباه برای ساخت ترکیبات شیمیایی می تواند خسارات زیادی را برای شما به  همراه داشته باشد. پس بهترین کار این است که برای خرید ترازوهای آژمایشگاهی متلر از هر مدل که مد نظرتان می باشد به نمایندگی متلر مراجعه کرده و با خیال راحت تری ترازوی مورد نظر خود را خریداری کنید.

قبل تر هم عنوان کرده بودیم که ترازو آزمایشگاهی Mettler مدل ME303 محصول یک شرکت معتبر درکشور سوئیس می باشد که دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشند. زمانیکه شما در هر کشور دنیا که زندگی می کنید از نمایندگی های معتبر و شناخته شده متلر در کشور خود ترازوهای آزمایشگاهی خود را حریداری کنید همراه با آن یک گارانتی 12 ماه و 10 سال خدمات پس از فروش را دریافت خواهید کرد. همین موضوع باعث اعتماد بیشتر شما به شرکت متلر و نمایندگی های معتبر این شرکت می باشد.

از نمایندگی های متلر در کشور ایران شرکت آرتین آژما مهر است که ارائه دهنده کلیه تجهیزات آزمایشگاهی این برند می باشد.

جمع بندی

ترازوی آزمایشگاهی متلر مدل ME303 با 0.001دقت گرم در ظرفیت 320 گرم در حال تولید است و توسط کارخانه مطرح در کشور سوئیس و نمایندگی های آن در سراسر دنیا تولید و ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *