شرکت ارتین ازما مهر به عنوان نماینده رسمی وانحصاری کمپانی Spectron  در ایران این افتخار را دارد تا تامین کننده تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی شرکت های بزرگ نفت و گاز اعم از دولتی و نیمه دولتی  باشد. شرکت SPECTRON  روسیه تولیدکننده تجهیزات آنالیتیکال به روش XRF تولید می‌کند که در اکثر آزمایشگاه‌های نفت و گازی، معدنی، متالوژی و آب و فاضلاب کاربرد دارد. تجهیزات آنالیز عنصری این شرکت عمدتا به دو روش EDXRF و WDXRF تولید می شوند و تاکنون به 30 کشور دنیا صادر شده و شرکت های بزرگ نفت و گاز دنیا همچون Shell, TOTAL, Gazprum از این تجهیزات در کارخانجات خود استفاده می کنند.

جهت حصول اطمینان  می توان  تقدیر نامه ها ، نامه های رضایتمندی و حسن انجام کاری که توسط مشتریان عزیزمان در اختیارمان قرار داده شده در دفتر این شرکت رویت گردد.

اندازه گیری میزان سولفور مدل SPECTROSCAN SWD3 به روش تشخیص پراکندگی طول موج فلورسانس اشعه ایکس (WDXRF)

یک آنالیزگر پراکندگی طول موج فلورسانس اشعه ایکس (WDXRF) قابل اعتماد و دقیق برای سولفور و کلر در مایعات مانند نفت و مشتقات نفتی
آنالیزگری برای اندازه‌گیری کمی گوگرد در مایعات با پراکندگی انرژی فلورسانس اشعه ایکس
یک آنالیزگر عنصری برای تعیین مقدار گوگرد کل توسط دتکتور فلورسانس UV و مقدار نیتروژن کل توسط دتکتور کِمی لومینسانس (chemiluminescence)
طیف‌سنج WDXRF SPECTROSCAN MAKC-GVM عناصر از Na (سدیم) تا U (اورانیوم) را در جامدات، مایعات یا پودرها، در محلول‌ها و فیلم‌های نازک، رسوب روی فیلترها اندازه گیری می‌کند.