نمایندگی متلر

شرکت متلر تولدو

متلر تولدو

یک شرکت با اصالت سویسی می باشد. که با ادغام دو شرکت به نام های متلر (تاسیس 1945 میلادی در سویس و فعال در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی) و تولدو (تاسیس 1901 میلادی در آمریکا و فعال در زمینه توزین صنعتی) تشکیل شده است.

متلر تولدو یک تولید کننده و بازاریاب جهانی ابزار دقیق برای استفاده در کاربردهای خرده فروشی آزمایشگاهی ، صنعتی و مواد غذایی است. این شرکت دارای موقعیت های قدرتمند رهبری در سراسر جهان است. اکثر قابل توجهی از فروش ابزار این شرکت در بخش هایی است که در آن رهبر جهانی هستند. علاوه بر ارائه محصول گسترده ، یکی از بزرگترین سازمانهای فروش و خدمات جهانی در بین شرکتهای ابزار دقیق دارند.

با ارائه ابزارهای نوآورانه که غالباً فن آوری های مختلفی از جمله راه حل های خاص کاربرد را برای مشتریان ادغام می کنند ، روی بخشهای با ارزش افزوده بالا تمرکز می کنند. ابزارهای خود را نه تنها برای جمع آوری داده های ارزشمند بلکه برای تسهیل پردازش و انتقال این داده ها به سیستم های اطلاعاتی مدیریت مشتری طراحی کرده.

متلر تولدو از نظر جغرافیایی متنوع است و در سال 2019 فروش 30٪ از اروپا، 39٪ از آمریكا و 31٪ از آسیا و سایر كشورها از نظر جغرافیایی متنوع است. این شرکت دارای سازمانهای گسترده فروش و خدمات جهانی با تقریباً 8،150 یا تقریباً نیمی از کارمندان ما در 40 کشور جهان فروش، بازاریابی و خدمات را ارائه می دهد. این شرکت در اروپا، ایالات متحده و چین حضور تولیدی دارد.

زمینه های فعالیت

توسعه و تحقیق آزمایشگاهی

ابزار دقیق این شرکت پایه و اساس آزمایشگاه های تحقیقاتی و کنترل کیفیت در سراسر جهان است. راه حل های توزین با راندمان بالا پایه ای را برای نتایج جامد تحقیق و توسعه ارائه می دهند. پیپت ها ابزاری اساسی برای تحقیقات علوم زندگی هستند. ابزارهای تجزیه و تحلیل حرارتی به بهبود مواد و رفتار حرارتی آنها کمک می کند. راه حل های خودکار شیمی، توسعه مواد شیمیایی جدید را تسریع می کند.

کنترل کیفیت آزمایشگاهی

کنترل کیفیت به اندازه گیری تحلیلی سریع و دقیق و همچنین مدیریت داده های خوب متکی است. مانده های تحلیلی، تیتراژ، pH سنج، متر چگالی، ضربان سنج ها، کنتورهای نقطه ذوب و پیپت ها را می توان در اختیار هر مشتری قرار داد و گردش کاری کاملاً مستند را برای هر آزمایشگاه کنترل کیفیت فراهم کرد.

مقیاس بندی و تولید

سنسورهای این شرکت برای اندازه گیری پارامترهای حساس تحلیلی مایع، از جمله pH و سطح اکسیژن و هدایت آب و مقاومت و همچنین کل کربن آلی، داروهای دارویی، بیوتکنولوژی و سایر شرکت ها را قادر می سازد تا به طور مداوم از کیفیت محصول اطمینان حاصل کرده و استانداردهای نظارتی را رعایت کنند. فرستنده ها و راه حل های اتصال ما باعث جمع آوری داده ها و ادغام در سیستم های کنترل کارآمد و انعطاف پذیر می شوند.

تولیدات

مقیاس های صنعتی را در همه ابعاد و قالب ها، پایانه ها و نرم افزارها برای کنترل و نظارت بر فرآیندهای تولیدی ارائه می دهند. راه حل های تخصصی برای فرمول بندی، شمارش قطعه و بسیاری از کاربردهای دیگر به بهبود بهره وری و کاهش خطاها کمک می کند.

بسته بندی

راه حل های بازرسی محصول به محافظت از کیفیت محصول، ایمنی و صداقت در داخل و خارج کمک می کند. سیستمهای ما برای تشخیص فلز، بازرسی، اشعه ایکس و بازرسی بینایی اطمینان به حفظ کیفیت محصول، رعایت استانداردهای صنعت و محافظت از مصرف کنندگان و مارک های تجاری را فراهم می آورد.

لجستیک

سیستم های مقیاس وسیله نقلیه این شرکت بالاترین سطح دقت را ارائه می دهند و به لطف یک طراحی منحصر به فرد و قابلیت تشخیص از راه دور می توانند از خرابی غیرمنتظره جلوگیری کنند. برای حامل های اکسپرس، راه حل های نرم افزاری با وزن، حرکت و ابعاد شناسایی، کارایی را افزایش داده و فرصت های بازیابی درآمد را فراهم می کنند.

خرده فروشی مواد غذایی

از دریافت اسکله خرده فروشان تا پیشخوان های پرداختی، ما کارایی کالاهای تازه را با راه حل های توزین، بسته بندی ،قیمت گذاری ،بسته بندی و برچسب زدن افزایش می دهیم. مقیاسهای فعال شده توسط اینترنت، بازاریابی در فروشگاه، مدیریت کالای تازه، تبلیغات و موارد دیگر را تا حد زیادی تسهیل می کنند.

نمایندگی شرکت متلر تولدو

این شرکت به صورت گسترده در تمام نقاط دنیا دارای نمایندگی فروش می باشد. کشور ایران هم یکی از اهداف شرکت متلر تولدو برای واگذاری نمایندگی است. گستره ی فعالیت نمایندگی های این شرکت بزرگ در زمینه فروش، خدمات پس از فروش و بازار یابی در محدود جغرافیا نمایندگی می باشد. آرتین آزما یکی از نمایندگی های فعال این شرکت در ایران می باشد. که در زمینه توزیع و فروش تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *