نمایندگی متلر

نمایندگی متلر

شرکت متلر

شرکت متلر یکی از شرکت های شناخته شده و اصیل در کشور سویس می باشد که در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت دارد. در حقیقت این شرکت به عنوان یکی از دقیق ترین تولید کنندگان و خرده فروشان تجهیزات آزمایشگاهی، صنعتی و مواد غذایی در دنیا شناخته شده است و دارای موقعیت های قدرتمند بسیاری در جهان می باشد.

شرکت متلر دارای نمایندگی های بسیاری در کشورهای مختلف می باشد و به وسیله نماینگی متلر که در سراسر جهان دارد توانسته است مردم دنیا را با محصولات و خدمات خود آشنا ساخته و مشتریان بسیاری را جذب نماید. در ضمن این نکته را هم باید درباره شرکت متلر خاطر نشان کنیم،  علاوه بر اینکه ارائه دهنده محصولات گسترده در زمینه آزمایشگاهی می باشد از بزرگترین شرکت ها و سازمان های فروش و خدمات جهانی نیز شناخته شده است.

شرکت و نمایندگی های متلر توانسته اند ابزارهای نوینی که در اختیار دارند، ابزارهای خود را برای جمع آوری یک سری داده ارزشمند در جهت تسهیل پردازش و انتقال آن داده ها به سیستم اطلاعات مشتری نیز برای طراحی محصولات خود استفاده کرده و همانطور که پیش تر عنوان کردیم شرکت متلر در شهرها و کشورهای مختل دنیا دارای نمایندگی می باشد که برخی از این نمایندگی ها در اروپا، آمریکا و آسیا قرار دارند.

شرکت متلر از زمان تاسیس تا به حال یکی از معتبرترین تولید کنندگان سیستم های صنعتی و آزمایشگاهی شناخته شده است و توانسته تا به حال دستگاه های متنوع زیادی را در زمینه آزمایشگاهی  تولید نماید. شرکت متلر دفاتر و نمایندگی های معتبری در سراسر دنیا دارد که به سرعت در این تجارت در حال پیشرفت می باشند.

نمایندگی متلر تمام سعی خود را کرده است تا همواره نوآوری، کاهش قیمت محصولات خود را با حفظ ارتقاء کیفیت هدف قرار داده و همیشه در راستای هدفی که در پیش گرفته است قدم های درست و به جایی را برداشته است. این شرکت چیزی نزدیک به 10000 نفر پرسنل در نمایندگی اصلی خود دارد که توانسته اند تا به امروز برنده جوایز متنوع بین المللی در زمینه اختراعات باشد.

محصولات شرکت متلر

شرکت و نمایندگی متلر محصولات  آزمایشگاهی متنوع بسیاری را تولید و ارائه می دهد که برخی از این محصولات عباتند از: پروب های pH / ORP (ردوکس) ، اکسیژن ، CO2 ، سنسورهای ازن، بیوباردن، کربن کامل آلی، گاز، سدیم، سیلیس و کلرید، سولفات آنالایزر و متر حرفه ای چند کانال با صفحه لمسی

متر حرفه ای چند کانال با صفحه لمسی

یکی از محصولاتی که در شرکت و نمایندگی متلر تولید می شود مترهای حرفه ای می باشند که با استفاده از آن شما می توانید انتخاب مناسبی برای برنامه هایی که نیاز به دقت و اندازه گیری دقیق دارند استفاده نمایید. این دستگاه امکان اندازه گیری پارامترهای 1، 2 و 3 را به طور همزمان و در نمونه  های یکسان و مختلف ارائه می دهد.

نمایندگی متلر

پیش تر عنوان کردیم که شرکت  متلر در سراسر دنیا داری نمایندگی های بسیاری می باشد و به کمک نمایندگی هایی که دارد سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات و محصولات خود دارد.

یکی از نمایندگی های متلر در کشور ایران سایت و شرکت آرتین آزما مهر می باشد که در این نمایندگی متلر شما می توانید به راحتی محصولات و خدماتی را که برای بیمارستان، آزمایشگاه و سازمان خود نیاز دارید تهیه و خریداری نمایید.

تجهیز کردن آزمایشگاه ها و مراکزی که خدمات و محصولات آزمایشگاهی نیاز دارند به بهترین نوع وسایل یکی از مهم ترین مواردی است که در زمان تجهیز کردن این سازمان ها و ارکان ها باید به آن توجه زیادی شود. زیرا تجربه ثابت کرده است که هر چه برای طراحی و تجهیز آزمایشگاه ها و خرید محصولات آزمایشگاهی زمان بیشتری در نظر گرفته شود بدون شک می توان از خدمات و محصولات بهتر و کامل تری استفاده کرد البته این صبوری و زمان گذاشتن در هر کاری می تواند نتیجه مثبتی را به همراه داشته باشد. به همین خاطر است که  شرکت آرتین آزما مهر که یکی از نمایندگی های متلر می باشد با تجربه هایی که دارد در صدد است تا بهترین خدمات را همراه با مشاوره های لازم به آزمایشگاه ها ارائه دهد.

نکته مهم درباره شرکت آرتین آزما مهر که لازم است در این مطلب اشاره ای به آن داشته باشیم این است که این شرکت علاوه بر اینکه نمایندگی متلر در ایران را بر عهده دارد نمایندگی SPECTRON و نمایندگی lumex را نیز در ایران عهده دار می باشد.

ترازو آزمایشگاهی

یکی از محصولات آزمایشگاهی که شرکت متلر در دسته محصولات و خدمات و تولیدات خود قرار داده است ترازوهای آزمایشگاهی هستند که دارای محفظه توزین می باشند که در آن ها موارد ارزشمند گرمی در محفظه توزیع می شود البته لازم به ذکر است که این کار برای جلوگیری از تاثیر هوا بر وزن مواد انجام می شود.

در ترکیبات شیمایی که برای ساخت بسیاری از داروها مورد استفاده قرار می گیرد نباید خطایی به وجود آید زیرا کوچکترین و جزئی ترین خطا می تواند فاجعه ساز باشد به همین خاطر نیاز به وسیله ای است که به طور دقق میزان مواد مورد نیاز برای ساخت دارو را اندازه گیری نماید تا خطایی به وجود نیاید. ترازوهای آزمایشگاهی که شرکت متلر آن ها را تولید می نماید دارای دقت بسیار بالایی می باشند که در زمان استفاده از آن ها میزان موارد ترکیبی برای ساخت دارو به صورت بسیار دقیقی مورد محاسبه قرار می گیرند.

انواع ترازو آزمایشگاهی

  • ترازو آزمایشگاهی AND مدل FX300I
  • ترازو آزمایشگاهی AND مدل GF
  • ترازوی آزمایشگاهی AND مدل600 GF
  • ترازوی زرگری AND مدل GF3000
  • ترازوی زرگری AND مدل GF6000
  • ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی AND مدل GE200
  • ترازو آزمایشگاهی AND مدل HR
  • ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH
  • ترازو آزمایشگاهی AND مدل GH202
  • ترازو آزمایشگاهی AND مدل MX-MF

در مطلب امروز به برخی از مهم ترین نمونه های ترازو آزمایشگاهی اشاره کرده ایم و در مقاله های بعدی از سری مقالات سایت artinazma به معرفی کامل تری از این ترازوها خواهیم پرداخت. البته باید بگوییم که شرکت متلر تنها تولید کننده ترازوهای آژمایشگاهی نمی باشد و محصولات بی شمار دیگری  را هم تولید می کند که در مقاله های بعدی بیشتر درباره محصولاتی که شرکت متلر تولید می کنید اطلاعات در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

جمع بندي

شرکت متلر تولدو (Mettler Toledo) تولید کننده طیف وسیعی از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی است. در دنیای امروز بیشتر فعالیت‌های تخصصی و صنعتی نیازمند پایش وضعیت و کنترل کیفیت خود هستند که این امر نیازمند امکانات آزمایشی متناسب و همگام با تکنولوزی روز است. از سوی دیگر آزمایشگاه‌های تشخیص طبی نیز به عنوان یکی از عمده کاربران تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص و آنالیز نمونه ها هستند که با پیشرفت علم و بالاتر رفتن سطح انتظارات از کیفیت خدمات این مراکز و سرعت جواب دهی، نیاز این آزمایشگاه‌ها به دستگاه‌های پیشرفته آزمایشگاهی بیش از پیش آشکار خواهد شد. شرکت آرتین آزما مهر نماینده رسمی شرکت متلر تولدو (Mettler Toledo) در ایران افتخار دارد تا با تآمین و توزیع محصولات این شرکت نیاز آزمایشگاه‌های صنعتی و تشخیص طبی و همچنین مراکز پژوهشی و دانشگاهی را برآورده نماید.

گستره محصولات شرکت (Mettler Toledo) بسیار بالا بوده و شامل محصولات اولیه آزمایشگاه‌ها همچون ترازوی آزمایشگاهی ، چکاننده (Dispenser)، PH meter, Density meter, conductivity meter   تا تجهیزات تخصصی همچون تیتراتور (Titration)، کارل فیشر (Carl fisher)، اسپکتروفوتومتر (pectrpphotometer)، آنالیز وزن حرارتی (TGA) و سنجش نقطه ذوب (Melting point) است.

طراحی و کیفیت ساخت محصولات این شرکت به نحوی است که محصولات این برند جایگاه ویژه و شناخته شده ای در بین تجهیزات آزمایشگاهی داشته و در زمره مرغوب‌ترین محصولات قرار دارند. تنوع محصولات شرکت متلر تولدو (Mettler Toledo) نیز بسیار زیاد و قابل توجه است به نحوی که هر کاربر می‌تواند با توجه به نیاز خود تنها امکانات و مشخصات مورد نیاز خود را برای هر دستگاه انتخاب نمودده و مدل مناسب را با بهترین قیمت تهیه نماید بدون اینکه نیازمند صرف هزینه برای خرید امکاناتی بیش از آنچه نیاز دارد باشد.

شرکت آرتین آزما مهر نماینده شرکت متلر تولدو (Mettler Toledo) سوئیس، تمامی محصولات این تولید کننده را بصورت مستقیم و با کمترین هزینه‌های بازرگانی تامین نموده و در ایران به فروش می‌رساند. تمامی محصولات ارائه شده شرکت علاوه بر گارانتی بین المللی دارای دو سال گارانتی تعمیرات و ده سال خدمات پس از فروش نیز می‌باشند.

جهت دریافت هرگونه مشاوره تخصصی برای انتخاب نوع و مدل تجهیزات آزمایشگاهی مورد نظرتان و یا استعلام قیمت محصولات در ایران می‌توانید با کارشناسان شرکت آرتین آزما مهر در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *