نمایندگی lumex

نمایندگی lumex

Lumex

شرکت lumex از تولید کنندگان بزرگ تجهیزات آنالیتیکال آزمایشگاهی می باشد که در کشور کانادا تاسیس شده است و چند سالی می شود که یکی از نمایندگی های خود را برای فروش و خدمات پس از فروش به شرکت آرتین آزما مهر در کشور ایران عطا کرده است. درباره شرکت lumex و نمایندگی lumex در ادامه مقاله امروز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شرکت lumex

بیشتر از 30 سال است که شرکت Lumex در دسته شرکت های صنعت اپتوالکترونیک جهان شناخته شده است و دارای راندمان بسیار بالا و گسترده ای می باشد و توانسته است تا به امروز هزاران محصول را در طراحی های نیمه سفارشی و سفارشی  تولید و ارائه نماید. این شرکت در این 30 سال توانسته است تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی بسیاری را تولید کند.

محصولات و خدماتی که توسط شرکت lumex تولید می شوند برای کنترل محیط زیست، تصفیه آب و فاضلاب، کیفیت مواد غذایی، کنترل ایمنی، کشاورزی، صنعت انرژی، کاربردهای دارویی و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند و توانسته است با چیزی نزدیک به 120 برنامه ریزی دقیق این محصولات و خدمات را برای اندازه گیری مواد شیمیایی آلی و معدنی در مایع، جامد و گاز ارائه دهد.

نکته جالب درباره شرکت lumex که باید به آن اشاره ای داشته باشیم این است که این شرکت تا به امروز توانسته است که با کمک راه حل های سنتی و مدرن، فن آوری های جدید و کلاسیک، برنامه های قابل اعتماد و روش های نوآورانه چیزی نزدیک به 20000 دستگاه را تولید کرده و آن ها را به فروش برساند.

Lumex با داشتن مشتری در بیش از 90 کشور در سراسر جهان دارای چندین دفتر و توزیع کننده چندگانه در سراسر جهان می باشد و از برنامه های مطابق با استانداردهای بین المللی همچون ASTM ، ISO ، EN و EPA توسعه یافته است.

 lumex
شرکت lumex

نمایندگی lumex

حال که با شرکت lumex آشنا شدید و دانستید که در چه زمینه ای فعالیت دارد می خواهیم درباره نمایندگی lumex در ایران هم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

پیش تر به این مسئله اشاره کردیم که شرکت lumex توانسته است با کمک نمایندگی هایی که در کشورهای مختلف جهان دارد خدمات و محصولات خود را جهانی کرده و آن ها را به همگان معرفی کند.

یکی از نمایندگی های این شرکت در کشور ایران، شرکت آرتین آزما مهر می باشد  که شما می توانید به راحتی محصولات و خدماتی را که برای مجهز کردن آزمایشگاه خود لازم دارید تهیه و خریداری کنید. مجهز کردن بخش های آزمایشگاهی چه در ارکان های پزشکی و چه صنعتی بسیار مهم می باشد و نیاز دارد که به کمک بهترین وسایل تجهیز شوند.

نکته مهم دیگری که باید درباره شرکت آرتین آزما مهر خاطر نشان کنیم این است که این شرکت علاوه بر اینکه نمایندگی lumex در ایران را بر عهده دارد نمایندگی SPECTRON و نمایندگی متلر را نیز در ایران عهده دار می باشد.

ویژگی شرکت lumex

یکی از مسائلی که شاید بسیاری از شرکت ها و نمایندگی ها در راندمان کاری خود آن را ها تاثیر ندهند و اعتقادی به آن نیز ندارند حدمات پشتیبانی از محصولات و خدمات تولیدیشان است. شرکت و نمایندگی lumex دارای سطح پشتیبانی فنی به صورت رایگان می باشد و خدمات خود را به صورت یکسان میان مشتریان بزرگ و کوچک خود ارائه می دهد. این شرکت و نمایندگی های آن از نزدیک با مشتریان خود کار می کنند تا بهتر بتوانند استاندارد و فناوری خدمات خود را به مشتریان نشان دهند.

محصولات نمایندگی lumex
دستگاه آنالیز جیوه

متخصصان نمایندگی lumex

نیروی انسانی بسیاری در شرکت lumex و نمایندگی lumex که در کشورهای بسیاری وجود دارند مشغول به کار می باشند که تمام این افراد در هر حوزه ای که فعالیت دارند متخصص می باشند. متخصصانی که در شرکت lumex فعالیت دارند در زمینه های همکاری مشترک راه حل های مؤثر و هوشمندانه برای طراحی معضلات. Lumex دارای سابقه ای بی نظیر در بازار می باشند.

محصولات lumex

  • آنالایزرهای PCR
  • طیف سنج های FTIR و NIR
  • سیستم های الکتروفورز مویرگی
  • طیف سنجهای جذب اتمی
  • فلوریمتر
  • دستگاه جذب اتمی
  • دستگاه آنالیز جیوه
  • کاپیلاری الکتروفورسیس
  • دستگاه Benzene Analyzer
  • Continues Water Analyze

هدف نمایندگی lumex

پیش تر عنوان کردیم که شرکت lumex بیشتر از 30 سال است که در زمینه تجهیزات آزمایشکاهی فعالیت دارد. هدف این شرکت و نمایندگی های آن استفاده از استانداردهای بالا می باشد و در حقیقت به کارایی عملکرد مشتریان خود اهمیت بسیاری می دهند.

شرکت و نمایندگی lumex تلاش می کند در راستای رسیدن به هدف خود که رضایت مشتریان از محصولات آن ها می باشد با نوآوری هایی هدفمند برای تجزیه و تحلیل محصولات خود، کارایی آسان آن ها و ابزارهای نگهداری مناسب  و سریوس آسان در محصولات خود استفاده نمایند.

نمایندگی lumex
دستگاه جذب اتمی

جمع بندي

شرکت lumex تولید کننده طیف بسیار وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی می باشد. با توجه به این موضوع که این روزها امکانات آزمایشگاهی نیازمند تکنولوژی روز دنیا می باشد بنابراین استفاده از بهترین تجهیزات آزمایشگاهی  از مهم ترین مواردی است که آزمایشگاه های پزشکی و صنعتی باید به آن توجه داشته باشند.

شرکت lumex  در ایران افتخار دارد تا با تآمین و توزیع محصولات این شرکت نیاز آزمایشگاه‌های صنعتی و تشخیص طبی و همچنین مراکز پژوهشی و دانشگاهی را برآورده نماید.

طراحی و کیفیت محصولات این شرکت به گونه ای است که توانسته اند جایگاه ویژه ای و شناخته شده ای را میان این همه تجهیزات آزمایشگاهی بدست آورده و در دسته مرغوب ترین و معروفترین محصولات قرار گیرد. تنوعی که در محصولات شرکت lumex وجود دارد بسیار زیاد بوده و کاربران و مشتریان این شرکت می توانند با توجه به امکانات و نیازی که دارند برای خرید و انتخاب دستگاه و محصول مورد نظر خود اقدام کنند و مدل مناسبی را که می خواهند انتخاب کنند.

شرکت آرتین آزما مهر محصولات این شرکت را به صورت مستقیم و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد.تمامی محصولات ارائه شده شرکت علاوه بر گارانتی بین المللی دارای دو سال گارانتی تعمیرات و ده سال خدمات پس از فروش نیز می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *