نمایندگی SPECTRON

نمایندگی  SPEC TRON

 SPEC TRON

در سال 1989 ميلادي شركتي با نام SPEC TRON در كشور روسيه فعاليت خود را در زمينه توليد تجهيزات آناليتيكال آغاز كرد. اين شركت در آغاز فعاليت خود توانست ابزاري را مبني بر فن آوري جمع آوري نور بالا در سال 1989 توسط متخصصاني كه بر عهده داشت تهيه نمايد. اين اختراع كه در حقيقت اولين اختراع شركت SPEC TRON بود از قدرت كارآمدي بالايي برخوردار بود تا جايي كه سازه هاي اجرايي آن بيشتر از 20 سال است كه در حال توليد مي باشد. در حقيقت اين شركت طراحی طیف سنج، امکان تجزیه و تحلیل مایعات و پودرهای بدون جریان هلیوم را فراهم می آورد بدون آنكه نيازي به خنك كننده هاي خارجي داشته باشند. خود اين موضوع مي تواند به طور قابل توجهي تمام هزينه هايي كه مربوط به تجزيه و تحليل و گسترش زمينه هاي كاربردي مي باشد را كم كرده و كاهش دهد.

شركت و  نمایندگی  SPEC TRON كه در چندين كشور  جهان در حال فعاليت مي باشد  داراي كادر حرفه اي  شامل مهندسين، طراحان، كارمندان تحقيق و متخصصان ماهر هستند كه هر يك در زمينه فعاليت خود بي نظير مي باشند. شركت SPEC TRON راه حل های صنعت گرا را با محوریت نیاز مشتری ارائه می دهیم. علاوه بر ابزارهای دارای نرم افزار برای تجزیه و تحلیل کمی و کیفی، راه حل های آماده برای برنامه های معمولی نیز ثبت کرده است. همچنين اين شركت توليد كننده محصولات بسيار زياد ديگري نيز مي باشد كه در ادامه به چند نمونه از اين محصولات اشاره كرده ايم.

شركت SPEC TRON

در مطلب بالا به اين موضوع اشاره كرديم كه شركت SPEC TRON سال هاي زيادي است كه در زمينه تجهيزات آناليتيكال به روش XRF فعاليت دارد و محصولات بسياري را توليد كرده است. محصولات توليد شده اين شركت در اكثر آزمايشگا هاي نفتي، گازي، معدني، متالوژي، آب و فاضلاب و هزاران آزمايشگاه ديگر مورد استفاده قرار گرفته اند. تجهيزات و محصولات شركت SPEC TRON به دو صورت WDXRF و EDXRF در اين شركت و نمايندگي هاي آن توليد مي شود و چيزي نزديك به 30 كشور در كل دنيا وجود دارند كه اين محصولات برايشان صادر شده است. همانطور كه پيش تر گفتيم شركت SPEC TRON داراي نمايندگي هاي زيادي در كشور هاي محتلف دنيا مي باشد كه يكي از آن نمايندگي ها در كشورما ايران است كه در ادامه بيشتر درباره نمايندگي SPEC TRON در ايران صحبت خواهيم كرد.

محصولات شركت   SPEC TRON

از محصولاتي كه در شركت و نمایندگی  SPEC TRON توليد مي شود مي توان به موارد زير اشاره كرد.

  • طيف سنج
  • آناليزرها

طيف سنج هايي كه در شركت و نمایندگی  SPEC TRON توليد مي شوند خود به چهار دسته مجزا تقسيم بندي شده اند. كه هر کدام از اين طيف سنج ها  برای طیف سنجی و کارایی خاصی طراحی و ساخته شده اند. تقسيم بندي اين طيف سنج ها به شرح زير مي باشد.

  • SPECTROSCAN МАКС-GVM
  • SPECTROSCAN МАКС-G
  • SPECTROSCAN МАКС-GF1(2)E
  • SPECTROSCAN МАКС-GF1(2)E-С

علاوه بر طيف سنج ها دستگاه هاي اناليزرها نيز كه توليد و ساخت شركت SPEC TRON مي باشد هم خود به سه دسته مجزا تقسيم شده اند كه آن ها نيز  با اسنفاده از اشعه ایکس به پردازش و تجزیه و تحلیل می پردازند. سه دسته دستگاه هاي آناليزر عبارتند از:

  • SPECTROSCAN SW-D3
  • SPECTROSCAN CLSW
  • SPECTROSCAN S(SL)

نمایندگی  SPEC TRON

با نام برند و شركت SPEC TRON آشنا شديد و دانستيد كه اين شركت در چه زمينه فعاليت خود را در سال 1989 در كشور روسيه آغاز كرده است. اين شركت هم مانند بسياري از شركت هاي توليد كننده تجهيزات آژمايشگاهي توانسته اند نام خود را جهاني كرده و نمايندگاني را در سراسر دنيا براي خود داشته باشد. گفتيم كه اين شركت در كشور ايران هم داراي نمايندگي مي باشد. شركت آرتين آزما مهر نمايندگي SPEC TRON را در ايران برعهده دارد و بسياري از آزمايشگاه هاي موجود در ايران محصولات و خدمات آزمايشگاهي مورد نياز خود را از اين نمايندگي SPEC TRON در ايران تهيه و خريداري مي كنند.  نكته مهم درباره هدف و ويژگي شركت SPEC TRON و نمايندگي هاي آن اين است كه آن ها به خدمات پشتيباني و خدمات توليد خود اهميت بسياري مي دهند و رضايت مشتري براي آن ها حرف اول را مي زند. زيرا بر اين عقيده هستند كه اگر مشتريان آن ها از محصولات اين شركت رضايت كامل داشته باشند بدون شك مي تواند در پيشرفت و بيشتر شناخته شدن آن ها به ديگران كمك بسياري كنند. شركت SPEC TRON و نمايندگان آن داراي سيستم پشتيباني رايگان مي باشند و محصولات خود را با ضمانت يك ساله و خدمات پس از فروش در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند. شركت SPEC TRON توانسته است سيستمي را راه اندازي نمايد تا به صورت مستقيم و از نزديك با مشتريان خود بتواند در ارتباط بوده و بدين وسيله بهتر استانداردها و فناوري خدمات خود را به مشتريانش نشان داده و معرفي كند.

جمع بندي

شرکت SPEC TRON تولید کننده طیف بسیار وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی و آناليتيكال می باشد. با در نظر گرفتن این موضوع که این روزها امکانات آزمایشگاهی نیاز به بهترين و پيشرفته ترين وسايل دارد پس استفاده از بهترين تجهيزات آناليتيكال از مهم ترين مواردي است كه بايد در آزمايشگاه هاي مختلف مورد توجه قرار گيرد. شرکت آرتين آزما مهر  در ایران افتخار دارد كه نماينده يكي از شركت هاي بزرگ دنيا به نام شركت SPEC TRON را كه توليد كننده تجهيزات آناليتيكال در كشور روسيه است را بر عهده دارد. اين شركت با توليد و تامين تجهيزات آناليتيكال براي آزمايشگاه هاي نفتي، گازي، معدني و هزاران آزمايشگاه ديگر توانسته است نيازه هاي آن ها را برآورده كند. طراحی و کیفیت محصولات شرکت  SPEC TRON به گونه ای است كه جایگاه ویژه و شناخته شده ای را میان این همه تجهیزات آزمایشگاهی بدست آورده و در دسته مرغوب ترین و معروفترین محصولات قرار گرفته است.

شرکت آرتین آزما مهر محصولات این شرکت را به صورت مستقیم و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد.تمامی محصولات ارائه شده شرکت علاوه بر گارانتی بین المللی دارای دو سال گارانتی تعمیرات و ده سال خدمات پس از فروش نیز می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *