تجهیزات آزمایشگاهی, نمایندگی متروم

کمپانی متروم در صنعت داروسازی

کمپانی متروم در صنعت داروسازی به تعیین ترکیبات فعال، ماتریس و ناخالصی های دارویی کمک میکند.

انتخاب روش آزمایش و مونوگراف های USP- NF

کمپانی متروم ( Metrohm ) سوئیس که در زمینه آنالیز شیمیایی دارو و ارزیابی روش های تجزیه ای تخصص دارد جدا از روش های کاربردی موجود، دستگاه های این کمپانی شرایط مناسبی برای آزمایش کنترل کیفیت و تولید دارو فراهم می نمایند که در بسیاری از فارماکوپه ها به این دستگاه ها اشاره شده است.

طبق توافق گروه داروسازی ( PDG ) و آیین نامه بین المللی  NF))، در متن حاضر اطلاعاتی درباره ی انتخاب روش های آزمایش و مونوگراف های USP در اختیار کاربران قرار داده شده است. علاوه بر روشهای تجزیه ای موجود در بخش عمومی USP-NF ، در بخش اصلی، استانداردهای کاربردی برای آنالیز ترکیبات موثر  USP)) و ماتریس دارو ( NF ) موجود است و به شکل مونوگراف ارائه می شود.در مقالات سالهای اخیر ( از سال 1997 ) لیستی از ناخالصی های موجود در دارو که با متدهای شرح داده شده قابل اندازه گیری است آورده شده است.

مجموعه آنالیز های پتانسیومتری در صنعت داروسازی با تیتراتورهای متروم ( Metrohm )

به دلیل سادگی و صحت بالای تیتراسیون پتانسیومتری در بسیاری از مونوگراف ها، استفاده از روش های تیتراسیون توصیه شده است، به عنوان مثال روش استاندارد ” 541″ USP را می توان ذکر کرد. با تکیه بر جدیدترین دانسته های صنعت داروسازی ، متروم ( Metrohm ) صدها روش تیتراسیون با حسگرهایی که ساخت این کمپانی است بر اساس فارماکوپه آمریکا ( USP ) و فارماکوپه اروپا ( Ph.Eur. ) ارائه داده است. از نقاط ضعف روش های قدیمی استفاده از وزن بالای نمونه و حجم زیاد تیترانت ( تا 50 سی سی ) بود. اما متروم ( Metrohm ) سوئیس مطابق با فارماکوپه اروپا وزن نمونه و مصرف تیترانت را ( تا حد 10 میلی لیتر) به طور قابل ملاحظه ای کاهش داده است. هدف نهایی تمام این روش ها این است که کاربر بتواند آزمایشهای تیتراسیون خود را مطابق با SOPs ( روشهای اجرایی استاندارد) انجام دهد .

شرکت آرتین آزما به عنوان نمایندگی متروم (Metrohm) در ایران و توزیع کننده اصلی این دستگاه ها آماده ارائه مشاوره فنی در خصوص انتخاب و استفاده از این تجهیزات آزمایشگاهی به همکاران و آزمایشگاه های تخصصی و داروسازی و نفتی است. جهت دریافت قیمت با کارشناسان بخش فروش از طریق راه های تماس شرکت در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *