اخبار

حضور پر رنگ شرکت آرتین آزما مهر در نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی 1401 تهران

باتعدیل تهدید کرونا و بازگشایی نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پس از 2 سال، شرکت آرتین آزما مهر به عنوان تولیدکننده کاتالیست های فرآیندی و تامین کننده تجهیزات آزمایشگاهی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی در این نمایشگاه حضور داشت.

غرفه شرکت آرتین آزما مهر در سالن اصلی تولیدکنندگان داخلی و صادرکنندگان صنعت نفت و گاز در نمایشگاه بین اللملی نفت و گاز 1401 تهران با استقبال مخاطبان مواجه شد.

این شرکت که با برگزاری 4 سمینار تخصصی با موضوعات: معرفی تجهیزات آزمایشگاهی ، معرفی کاتالیست های مرکاپتان زدایی و همچنین پرپایی غرفه و شرکت در همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان نفتی ایران با موضوع” راهکارهای افزایش سهم بخش خصوصی در بازارهای بین المللی انرژی”  در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز تهران حضور داشت با استقبال مخاطبان مواجه شد.

انعقاد تفاهم نامه ها و قراردادهای همکاری و همچنین میزبانی از میهامانان داخلی و خارجی شرکت کننده در نمایشگاه و امکان گفتگوی رودر روی مراجعان و نمایندگان شرکت های خارجی از دیگر دستاوردهای شرکت آرتین آزما مهر در این نمایشگاه بوده است.

همچنین برخی از تجهیزات آزمایشگاهی تخصصی که این شرکت نمایندگی انحصاری آنها را در ایران در اختیار دارد، جهت معرفی به متخصصین صنعت آزمایشگاهی نفت و گاز در غرفه این به نمایش درآمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *