اخبار

شانزدهمین کنفرانس سالانه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران (اوپکس) برگزار شد.

شانزدهمین همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی (اوپکس) عصر روز ۲۳ مهرماه با حضور اعضای این اتحادیه، مدعوین از دستگاههای دولتی و مجلس در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما با شعار “بخش خصوصی: پیشران رشد اقتصادی و توسعه پایدار ” برگزار شد.
در این همایش سخنرانان دیدگاههای خود را در خصوص چشم اندازهای کسب و کار بازار فرآورده های نفتی و چشم انداز اقتصاد کشور، ارائه کردند.
از جمله سخنرانان این همایش می توان از دکتر احمد معروف خانی ، رئیس هیئت مدیره اوپس و آقای یوسفی کارشناس اقتصادی و آقای محمد قاسمی رئیس مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی نام برد.

پنل های تخصصی نیز از جمله برنامه ای اصلی این همایش بوده است.

پنل اول با حضور دکتر سید حمید حسینی عضو هیات مدیره اتحادیه اوپکس، مهندس یاسر میرزایی مدیرکل بودجه و تنظیم مقررات بازار معاونت برنامه ریزی وزارت نفت و دکتر سپهدار انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندر امام با عنوان چشم انداز صنایع پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد

در پنل دوم نیز با حضور دکتر رضا پدیدار و دکتر حمیدرضا فولادگر عضو شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی با عنوان موضوع همکاری بخش خصوصی و رفع چالش های تنظیم گری و تعارض منافع به بررسی و چالش های موجود در این عرصه پرداخته شد.

در انتهای این مراسم از اعضاء برجسته و حامیان این کنفرانس با اهداء لوح تقدیر ، قدردانی به عمل آمد و شرکت آرتین آزما مهر نیز جمله تقدیرشدگان در این همایش بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *