اخبار

مراسم افطار شرکت آرتین آزما مهر در سال 1402

مراسم افطار شرکت آرتین آزما مهر در سال 1402 با حضور دست اندرکاران و فعالان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی برگزار شد

به مناسبت انجام مراسم پرفیض افطار در ماه مبارک رمضان، شرکت آرتین آزما مهر ضمن دعوت از دست اندکاران و فعالان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی اقدام به برگزاری ضیافت افطار در شامگاه سه شنبه29 فرودین 1402 نمود.

این مراسم با حضور نمایندگانی از بخش خصوصی و صاحب منصبان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی برگزار شد .

میهمانان حاضر در این مراسم از شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت ایران ، اتحادیه مواد شیمیایی ، پالایشگاههای کشور و شرکتهای پتروپالایش، شرکت نفت فلات قاره، بانک پاساردگاد و… بودند.

در طی این  مراسم جناب آقای مهندس فرهاد احمدی مدیرعامل شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت ایران، به ایراد سخنرانی پرداخته و نقطه نظرات خود را پیرامون جایگاه نفتی ایران در منطقه و جهان به اطلاع حاضران رساندند.

آقای احمدی ضمن بیان خاطرات خود از سالهای خدمت در صنعت نفت این کشور، ایران را کشوری خواند که امروزه نه تنها در بسیاری از زمینهها به خودکفایی رسیده است بلکه به عنوان کشوری صادرکننده در جهان شناخته می شود…

ایشان از کشورهای آمریکای لاتین به عنوان پذیرندگان دانش نفتی ایران یاد کردند و ابراز امیدواری کردند که سایر کشورهای جهان نیز از دستاوردهای دانش نفتی ایران استفاده کنند.

وی ضمن نام بردن از شرکت آرتین آزما مهر گغت، شرکت آرتین آزما مهر با وجود اینکه چندسالی از شروع فعالیت آن می گذرد توانسته در زمینه انتقال دانش فناوری نفتی به کشورهای آمریکای لاتین موفق عمل نموده و جایگاه قابل قبولی را در این زمینه به دست آورد…

همچنین در حاشیه این مراسم اجرای موسیقی زنده به نوازندگی هنرمندان ارکستر سمفونیک تهران  و همچنین شاهنامهخوانی به نقالی خانم پریسا سیمین مهر، انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *