اخبار

برگزاری نخستین سمینار مشترک ایران – روسیه

اولین سمینار مشترک ایران و روسیه در مورد کاتالیزورها و تجهیزات آزمایشگاهی در پژوهشگاه صنعت نفت ایران برگزار شد.

سید امیرحسین علوی فر ، مدیرعامل شرکت آرتین آزما مهر اظهار داشت: یکی از راه های کاهش هزینه های تولید و کاهش وابستگی به بخش نفت و گاز ایران ، در نظر گرفتن تغییر فن آوری از فناوری آمریکایی و غربی است.

وی افزود: اکنون دشمن با اعمال تحریم خرید نفت خام در ایران درآمد ارزی را کاهش داده است از طرف دیگر با تحمیل هزینه های تجاری سعی در افزایش هزینه واردات کالاهای سرمایه ای و واسطه هایی دارد که مستقیم بازی می کنند. نقش در افزایش تولید ملی است. “

بنابراین ، با توجه به امکان انتقال فناوری به کشورهای اروپای شرقی و تلاش برای انتقال از روابط استراتژیک استراتژیک به روابط استراتژیک اقتصادی ، علوی فر تأکید کرد که می توان وابستگی فن آوری به صنایع غربی را کاهش داد و هزینه های تولید را نیز کاهش داد. .

دبیر تامیلوف گفت: “كاتالیزورهای آویكاز نسبت به همتایان آمریكایی آن مانند MEROX UOP در دومین جلسه ویژه سمینار فناوری های جدید پتروشیمی و پالایشگاه های ساخته شده توسط روسیه بهتر است.” قیمت یک سوم نمونه آمریکایی است.

دیمیتری ورلوفسکی ، رئیس گروه مهندسی شرکت Precamocatalist نیز در جلسه تخصصی احتمال جایگزینی فناوری پایه زیرکونیا با فناوری پایه زئولیت را پیشنهاد کرد و افزود: “این امکان تولید بنزین با استاندارد یورو 2 و شرکت را به عنوان یک فرآیند فراهم می کند. مجوز: اجرای و تهیه کاتالیزورهای فناوری زیرکونیا اساسی است.

سمینار کاتالیزورها و تجهیزات آزمایشگاهی در مرکز همایش های موسسه نفت ایران ، دو نشست تخصصی در مرکز همایش های مرکز تحقیقات نفت ایران با تلاش آرتین تستامر به عنوان بزرگترین توزیع کننده تجهیزات آزمایشگاهی و مواد شیمیایی و کاتالیزوری در منطقه اوراسیا برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *